Sevgili Gazi, Gazi ve Şehit Ailelerimiz;

Bir Saniye bile tereddüt etmeden bu vatan uğruna canını malını feda etmekten çekinmeyen çok değerli vatan evlatlarımıza ve aziz milletimize hizmet etmek boynumuzun borcudur.

Değerli camiamız Türk Silahlı Kuvvetleri olsun Emniyet Teşkilatı olsun hiçbir gazi, gazi ve şehit ailelerimizi ayırt etmeden sesi olmaya çalışıyor onların hakları için mücadele ediyor ve milletimizin huzuru için hep birlikte gayret ediyoruz.

Önümüzdeki süreçte ihtiyaç olan tüm illerde vakıf şubesi açmayı planlıyor ve Türkiye’nin her İlçesinde bir temsilcilik açmanın gayreti içerisinde olduğumuzun müjdesini vermek istiyorum. Sizlere daha yakın olmayı birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz sizlerin desteği ile bu çalışma ile camiamız adına olur olmaz davranışlarda bulunan adımızı lekelemeye çalışan kişilerin önüne geçmek ve davamızla alakası olmadığı halde camiamızı sömüren grupları bertaraf etme niyetindeyiz.

Bizleri davamızda yalnız bırakmayan siz değerli gazi, gazi ve Şehit ailelerimize vakfımızda hiçbir menfaat gözetmeksizin maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen gönüllerimize saygı değer bürokratlarımıza ve iş adamlarımıza ve tüm milletimize sonsuz şükranlarımızı sunar okul, iş ve aile hayatlarında esenlik dilerim.

Saygı ve Hürmetlerimle..

Türkiye Gaziler Vakfı
Genel Başkanı
Gazi Lokman AYLAR

GENEL BAŞKAN

Lokman Aylar

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

       Vakfımız “Türk Vatanı ve Milletinin ebedi varlığın [...]

0000-00-00 00:00:00