Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesinden 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesinden 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası kapsamında şehit ve gazi aileleri çocukları için eğlence tertipledi. Mini yarışmaların da olduğu etkinlikte kazanan çocuklara hediyelerini Türkiye Şehit ve Gazi Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Yeter verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı Türkiye’nin her yerinde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi de 30 Ağustos Zafer Bayramı Haftası nedeniyle anlamlı bir etkinlik düzenledi.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Yeter “Daha önce hiçbir kurum bu hafta boyunca şehit ve gazi aileleri çocuklarına yönelik bir etkinlik, bir eğlence tertiplemedi. Biz bir ilki gerçekleştirerek şehit ve gazi çocuklarını da unutmadığımızı gösterdik. Bu tip etkinliklerimiz devam edecek” dedi.
Etkinlik kapsamında mini yarışma düzenlenerek çocuklara sorular soruldu. Soruları bilen şehit ve gazi çocuklarına Gaziantep Asu Bilgisayarın ücretsiz verdiği mp3 çalarlar hediye edildi. Çocuklar ödüllerini Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Yeter’den aldı.
Etkinlikte konuşan Şube Başkanı Mehmet Yeter, bu tür projelerinin sürekli olacağını belirterek,  “Gazi ve şehit ailelerinin sadece maddi yardımlarla değil, sosyal projelerle de yanlarında olacağız. Bu bir ilktir, devamı gelecektir. Ben bu etkinliğim için desteklerini esirgemeyen başta AK Partili siyasetçi ve belediye başkanları olmak üzere Holywood Düğün Salonu sahibi Ramazan Demir ile Asu Bilgisayar sahibi Mustafa Durmaz’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

GENEL BAŞKAN

Lokman AYLAR

BAŞKANIN MESAJI

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

Yeni Zelanda'da Şehit Edilen Müslüman Kardeslerimiz İçin Camileri Dolduruyoruz

21.03.2019 Perşembe günü Hacı Bayram-ı Veli Camii Şerifinde Yeni Zelanda da Şehit edilen M [...]

2019-03-22 15:31:49

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME AÇIKLAMASI

  Son zamanlarda 28 şubat zihniyetinin ürünü batı çalışma grubu ar [...]

2018-10-24 15:46:09

Kıbrıs Barış Harekatı Gazilerimizden Kahraman Edip DENİZ'in eşi hakka yürümüştür.

Kıbrıs Barış Harekatı  Gazilerimizden  Kahraman Edip DENİZ'in eşi hakka yürü [...]

2018-09-11 15:57:09