Genel Başkanımız Gazi sn. Lokman AYLAR,ın Basın Açıklamasıdır.

Genel Başkanımız Gazi sn. Lokman AYLAR,ın Basın Açıklamasıdır.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriye\'de Fırat Kalkanı Harekatında Şehit düşen Ramazan Taşkın\'ın, 21 Ocak\'ta Samsun\'daki Cenazesinde \"HDP destekçilerini burada istemiyoruz\" İfaleriyle protesto edilmişti. Kendisine Cenazede tepki gösteren Şehit yakınını dava etmesini esefle kınıyoruz. Bu insanlar vatan için canını veren, analarından vatandan daha aziz yar yoktur,hakkını hellal et diyerek vedalaşanlar. Onlar bugün bir Bayrak altında özgürce yaşamamızın teminatını kanıyla ödeyen aziz Şehitlerimiz. Onların derin acısıyla kavrulan yakınlarını mahkemeye vermek nasıl bir \'Adalet\' sayın Kılıçdaroğlu... senin acıya da mı saygın yok.? Lafa gelince ifade özgürlüğü, demokrasi ve adalet diyenler bugün protesto edilmeye tahammül edemeyip savcıya koşmuş.
Bugün bu kadar tahammülsüzleşip, Şehit yakınınından davacı olacak kadar şuursuzlaşanlar, dün ülkenin Cumhurbaşkanını,Vatandaşlarını dava etmekle suçluyorlradı. \"Davalık olmadığı kimse yok Erdoğan herkesten rahatsız\" diyorlardı bugün bu İthamların kendilerinde olduğunu gördük.
Cenazede Şehit yakının acısı ile söylediği sözlere dahi tahammülü olmayan Kılıçdaroğlu\'nu, CHP\'yi ve bu zihniyeti taşıyanlar Şehit yakınları ve Gazilerimiz adına kınıyoruz

GENEL BAŞKAN

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

\\\"Önemli AçıklamaŞehit yakınları, Gazi ve Gazi yakınlarımızın ücretsiz seyahat hak [...]

0000-00-00 00:00:00