Emanetin Emanetimizdir Programı Kapsamında'ki Şehit Ailelerini Ziyaret Ettik

Emanetin Emanetimizdir Programı Kapsamında'ki Şehit Ailelerini Ziyaret Ettik

Genel Başkanımız Gazi Lokman AYLAR, Emanetin Emanetimizdir programı kapsamında'ki şehit ailelerini ziyaret etti.
Genel Başkanımız Lokman AYLAR, 29 Eylül 2017'deki ziyaretlerinde şehit yakınlarının evine misafir oldu, sıkıntılarını dinledi.
İlk olarak 15 Temmuz'daki Kızılay Meydanı'nda 15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ'cü hainler tarafından şehit olan Mesut Acu'nun kıymetli ailesini ziyaret etti.
Aylar, şehidimizin eşi ve çocuklarına baş sağlığında bulunarak devletin ve vakfımızın her zaman kendilerinin yanında olduğunu söyledi.
İkinci aile ziyaretinde Genel Başkanımız, 1996 tarihinde Şırnak Uludere’de teröristlerle çıkan çatışma sonucu şehit olan 43 yaşındaki Lokman Hasçelik ‘in kıymetli ailesini ziyaret etti.
Başkanımız, şehidimizin eşi ve çocuklarına baş sağlığında bulunarak devletin ve vakfımızın her zaman kendilerinin yanında olduğunu söyledi.
AYLAR, diğer ziyaretlerin’de 15 Temmuz 2016 tarihinde Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine Genelkurmay Başkanlığında FETÖ’cü hainler tarafından şehit edilen 53 yaşında 4 çocuk babası Celalettin İbiş’in kıymetli ailesini ziyaret etti.
şehidimizin eşi ve çocuklarına baş sağlığında bulunarak devletin ve vakfımızın her zaman kendilerinin yanında olduğunu söyledi.
Lokman AYLAR, dördüncü aile ziyaretin’de 23.09.1977 yılında görev yerinde trafik kazası sonucu şehit olan 2 çocuk babası Paşa Türkmen’in kıymetli ailesini ziyaret etti.
şehidimizin eşi ve çocuklarına baş sağlığında bulunarak devletin ve vakfımızın her zaman kendilerinin yanında olduğunu söyledi.
AYLAR, sözlerine “Şehit Eşi Olmak, Şehit Annesi, Şehit Babası Olmak Büyük Bir Gururdur”
diyerek devam etti. “bizler vakıf olarak her zaman şehit ailelerimizin yanındayız, şehidin tek bir tanımı vardır vatan uğruna canını feda edendir. Şehit ailelerimizin sorunlarına çözüm bularak hüzünlerine ortak olup, dinleyerek büyük bir aile olduğumuzu gösteriyoruz“ dedi

GENEL BAŞKAN

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

\\\"Önemli AçıklamaŞehit yakınları, Gazi ve Gazi yakınlarımızın ücretsiz seyahat hak [...]

0000-00-00 00:00:00