Emanetin Emanetimizdir Programı Kapsamında'ki Şehit Ailelerini Ziyaret Ettik

Emanetin Emanetimizdir Programı Kapsamında'ki Şehit Ailelerini Ziyaret Ettik

Emanetin Emanetimizdir Programı Kapsamında'ki Şehit Ailelerini Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Gazi Lokman AYLAR ve Vakfımız ile birlikte  Emanetin Emanetimizdir programı kapsamında ‘ki şehit ailelerini ziyaret etti. Lokman AYLAR, ve beraberindekiler 25 Ekim 2017'deki ziyaretlerinde şehit yakınlarının evine misafir oldu, sıkıntılarını dinledi.
Genel Başkanımızın ilk durağı 12.11.1988 yılında  çatışmada Şehit olan Ahmet Serttaş kardeşimizin kıymetli Eşi Saadet Serttaş ’ idi genel başkanımız ve beraberindekiler şehit eşi Saadet Serttaş ile keyifli dakikalar geçirdi. Saadettin teyzemizden bir kez daha şehidimizin vatan, bayrak aşkı ile yanıp tutuşan bir kahraman olduğunu gördük.
AYLAR’ın  ikinci durağı ise 1992 yılında Şimdinli’de çatışma sonucu Şehit olan Rıfat Çelik kardeşimizin kıymetli ailesiydi burada ’da ilk ailemizde olduğu gibi ailemizin sıkıntılarını dinledik ,sohbet edip yanların’da olduğumuzu belirttik dedi.
Vakfımızın bir sonraki ziyareti 15.07. 2016 yılında FETÖ’cü hainler tarafından Şehit edilen Hakan Ünver kardeşimizin kıymetli ailesine oldu.   Aylar Acıları hala taze olan aile ile uzun uzun sohbet etti Vakfımızın ve devletimizin her zaman yanlarında olduğunu söyledi.
 Genel Başkanımız ve beraberindekilerin son durağı 2014 yılında bingöl’de vurularak gazi olan Atalay Ürker kardeşimiz ve kıymetli ailesiydi.
AYLAR, gazimizin sağlık durumunu hakkında bilgi aldı ve ihyiyacı olduğu her konuda vakfımızın ve devletimizin her zaman yanında olduğunu söyledi.
Başkanımız, ‘şehitlerimizin eşleri ve ailesine baş sağlığında bulunarak devletin ve vakfımızın her zaman kendilerinin yanında olduğunu ve bizim artık kocaman bir aile olduğumuzu söyledi.
 

GENEL BAŞKAN

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

       Vakfımız “Türk Vatanı ve Milletinin ebedi varlığın [...]

0000-00-00 00:00:00