Gazilere Moral Gecesi

Gazilere Moral Gecesi

Gazilere moral ve destek gecesi
Darp edilen gazilere destek
Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı tarafından, başta Ankara’da benzin istasyonunda darp edilenler olmak üzere gazilerimiz için moral ve destek gecesi düzenlendi.
ANKARA/
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Aylar: “Bu millet, böyle bir millet değildir. Ordusuna, bayrağına, vatanına sahip çıkan millettir. Saldırıya uğrayan iki kardeşimizin şahsında 60’a yakın gazimizin katılımıyla moral-destek gecesi düzenledik” dedi. Terör gazisi Kızılkaş: "Bu olay olmasaydı belki daha iyiydi ama bu olay olunca Türk milletinin, gazisine ne kadar sahip çıktığını gördük. Bize bunu gösterdiler, bunu yaşattılar, hissettirdiler."
GAZİLER ONURUMUZDUR
Başkentte, darp edilen gaziler Kızılkaş ve Oktay için moral gecesi düzenlendi. Etkinliğe, Vakıf Başkanı Lokman Aylar ve yönetim üyeleri ile birlikte, değerli gazilerimiz, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nejat Bil, Başbakanlık Basın Yayın enformasyon Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanı İlhami Özdemir katıldı. Enerji Bakanlığı Kampüsü Gazi Kafede düzenlenen etkinlikte 15 Temmuz, Kore, Kıbrıs ve terör gazileri yer aldı. Başkan Aylar, “Buraya gazilerimizi davet ederek, gazi arkadaşlarımızla birlikte gazilerimizin her zaman yanında olduğumuzu bildirmek için geldik. Bu saldırı, Türk milletine yapılmış bir saldırıydı. Türk ordusuna, Türk devletine yapılan bir saldırıydı” dedi.
TÜRK HALKINA MİNNETTARIZ
Darp edilen gazilerin olaydan psikolojik olarak etkilendiklerini belirten aylar, “Saldırıyı tekrardan kınıyoruz. Biz birlikte Türkiye’yiz. Şehit ve gazilere verdikleri destek ve duyarlılıktan ötürü başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ve Türk halkına teşekkür ediyoruz” dedi. Aylar, saldırganların yargılandığı davaya müdahil olduklarını ve süreci takip ettiklerini belirtti. Etkinlikte duygulu anlar yaşayan gaziler, etkinlik için vakıf başkanı Aylar’a teşekkür ederken, bu kötü olayda yanlarında duran herkese minnettar olduklarını ifade etti. 
 

GENEL BAŞKAN

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

       Vakfımız “Türk Vatanı ve Milletinin ebedi varlığın [...]

0000-00-00 00:00:00