AK Parti Ankara İl Başkanı sayın  Nedim Yamalı Genel Başkanımız sayın Gazi Lokman Aylar' ve beraberindekileri makamında ağırladı.

AK Parti Ankara İl Başkanı sayın Nedim Yamalı Genel Başkanımız sayın Gazi Lokman Aylar' ve beraberindekileri makamında ağırladı.

AK Parti Ankara İl Başkanı sayın  Nedim Yamalı Genel Başkanımız sayın Gazi Lokman Aylar' ve beraberindekileri makamında ağırladı.
Yamalı gazi ve şehit yakınlarının sıkıntı ve taleplerini dinleyerek gazi ve şehit yakınlarımızın her zaman yanında olduğunu belirterek gazi ve şehit yakınlarının Devletimizin tapusu olduğunu bir kez daha dile getirdi.

Genel Başkanımız sayın Gazi Lokman Aylar, konuşmasında biz gazi ve şehit yakınlarını ağırlayan sayın Nedim Yamal'ya teşekkür ederek Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı olarak, AK Parti dönemlerinde şehitlerimiz, gazilerimiz ve onların yakınları için samimiyetle gösterilen gayretlerin somut sonuçlarını almış bulunuyoruz. Gazilerimiz ve Aziz Şehitlerimizin Emanetleri; devletin şefkatini, adaletini ve en hızlı çözümlerini doğrudan hissederek gazilerimizin ve Şehit yakınlarımızın yaraları ve kayıpları AK Parti iktidarlarıyla mağduriyet olmaktan çıkmış, hak edilen bir onura dönüşmüştür ve bu vesileyle bizler Can verip Şan alan Şehitlerimizin Yakınları, Kan verip nam alan Gaziler olarak katkılarından dolayı başta Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm AK Parti Teşkilatına ve ank il Bask sn Nedim yamali beye  şükranlarımızı sunuyor; Hedefi 2023 2053 2071 olan, daha güçlü ve başarılı bir Türkiye için tüm Ak Parti Teşkilatına başarılar diler ank il Başkanlığı kongresini hayırlara vesile olmasını temenni  ederim   dedi.
Proğram AYLAR'ın Ayyıldız'lı tablo ve çiçek takdim ederek sona erdi.

GENEL BAŞKAN

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış

DUYURULAR

KERMES

KERMESİMİZ AÇILDI.  KERMESİMİZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE AÇILMIŞTI [...]

0000-00-00 00:00:00

BAĞIŞ VE ABONELİKLERDE

, bu uğurda can veren Aziz Şehitlerimizin, dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunla [...]

0000-00-00 00:00:00

\\\"Önemli AçıklamaŞehit yakınları, Gazi ve Gazi yakınlarımızın ücretsiz seyahat hak [...]

0000-00-00 00:00:00