Sevgili Gazi, Gazi ve Şehit Ailelerimiz;

Bir Saniye bile tereddüt etmeden bu vatan uğruna canını malını feda etmekten çekinmeyen çok değerli vatan evlatlarımıza ve aziz milletimize hizmet etmek boynumuzun borcudur.

Değerli camiamız Türk Silahlı Kuvvetleri olsun Emniyet Teşkilatı olsun hiçbir gazi, gazi ve şehit ailelerimizi ayırt etmeden sesi olmaya çalışıyor onların hakları için mücadele ediyor ve milletimizin huzuru için hep birlikte gayret ediyoruz.

Önümüzdeki süreçte ihtiyaç olan tüm illerde vakıf şubesi açmayı planlıyor ve Türkiye’nin her İlçesinde bir temsilcilik açmanın gayreti içerisinde olduğumuzun müjdesini vermek istiyorum. Sizlere daha yakın olmayı birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmeyi hedefliyoruz sizlerin desteği ile bu çalışma ile camiamız adına olur olmaz davranışlarda bulunan adımızı lekelemeye çalışan kişilerin önüne geçmek ve davamızla alakası olmadığı halde camiamızı sömüren grupları bertaraf etme niyetindeyiz.

Bizleri davamızda yalnız bırakmayan siz değerli gazi, gazi ve Şehit ailelerimize vakfımızda hiçbir menfaat gözetmeksizin maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen gönüllerimize saygı değer bürokratlarımıza ve iş adamlarımıza ve tüm milletimize sonsuz şükranlarımızı sunar okul, iş ve aile hayatlarında esenlik dilerim.

Saygı ve Hürmetlerimle..

Türkiye Gaziler Vakfı
Genel Başkanı
Gazi Lokman AYLAR

Genel Başkanımız Gazi Lokman Aylar'ın Basın Açıklamasıdır

 Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Gnel Başkanı Gazi Sn. Lokman AYLAR’ın Basın Açıklamasıdır
Dışarda ve içerde hainlere ve Türkiye düşmanlarına karşı tek yürek olduğumuz, 100 yıldır şehit ve gazisiyle “Türkiye” olmuş, hele de hükümetimizin şehit ve gazilere olan muhabbetine karşılık devlet politikasına aykırı davranıp;  gazilerimize hakaret eden @Enginarc_ adlı terbiyesiz için önce hükümetimizi sonra da Sabah Gazetesinin yetkililerini göreve çağırıyoruz. Sayın cumhurbaşkanımız, bu vatana canıyla malıyla bedel ödemiş, haine karşı ilk kurşunu atarak her zaman vatan deyince en önde koşmuş şehit ve gazilerimizi hedef alan, her kelimesiyle ayrıştırma, hakaret, inkar ve ihanet içeren bu yazıyı masum bulmuyoruz. Kıbrıs, kurtuluş harbi, Kore ve son olarak 15 Temmuz 2016’da ihanetin her türlüsüne karşı dur deyip, safını vatan ve milletten yana belirtmiş gazilerimize açıkça hakaret ve onların madalyalarını, gazilik onurunu açıkça inkâr eden bu yazı bu yazar üzerinden başlatılmış bir algı operasyonudur. Gazilik devletimizin verdiği bir hak ve taşınan onurdur. Bunu şaklabanlık gibi çirkin ifadelerle küçültmek bu millete gaziler üzerinden hakarettir. Bu yazı tüm gazi ve şehit yakınlarımızı derinden sarsmıştır. Bu ihanet ve hakaret kokan hadsizce kaleme alınmış yazı ve sözde gazeteci olduğunu beyan eden Engin Ardıç’ı kınıyor,  gereğinin yapılması ve gazilerimizin manevi yarasının telafisi için Devletmizden destek istiyoruz
 

ŞUBE BAŞKANI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
düğmeci mh türkocağı sokağı no 7 Şahinbey/GAZİANTEP
Telefon
03422200262
Fax
03422200262
E-posta
gaziyeter@gmail.com

NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

Online Bağış Online Bağış Online Bağış Online Bağış