GAZİANTEP MHP İL BAŞKANINDAN VAKFIMIZA ZİYARET

GAZİANTEP MHP İL BAŞKANINDAN VAKFIMIZA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP)  Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan ve yönetimi,  Gaziler Vakfını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP)  Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, Türkiye  Gaziantep  Gaziler Vakfı'nda gazilerle bir araya geldi.

Taşdoğan, "Milletimizin, vatanımızın bağımsızlığı ve kutsal değerleri uğruna mücadele eden hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan vatan evlatlarımız Gazilerimiz ile burada bir arada olmaktan onur duyuyorum.  Gazilerimiz  Türkiye Cumhuriyeti Devletini var olmasında ki en büyük mihenk taşlarından birisidir. Gazilerimizin sorunları bizimde sorunlarımız. Onların sosyal hayattaki var olma mücadelesi bizimde mücadelemiz.  Gazilerimiz bizim için her gün, her an, her saat kıymetli ve hatırlanması gereken değerlerimizdir. Allah sizlerden ve ailelerinizden razı olsun. Sizler bu mücadeleyi verirken yanınında elinizi tutan eşlerinizede ailenize sevgi ve saygılarımı iletiyorum.Ankarada gazilerimize yapılan kahpe saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyorum Adli makamlarımız bunların hak ettiği cezayı vereceğine eminin.Burda saldırıya uğrayan Gazilerimize büyük geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu olayın takipçisi olucaz.Tüm Şehit Ailelerimizin ve Siz Kahraman Gazilerimizin Her daim emrinizdeyiz Allah sizlerden razı olsun " dedi.

Gaziler Vakfı Başkanı  Mehmet Yeter ise, "Her daim yanımızda olan ve hiçbir desteğini esirgemeyen  Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP)  Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan'a ve yönetimine çok teşekkür ederiz. Bugün yine bizi yalnız bırakmadılar. Bizler vatanımız ve milletimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık ve kaçmayacağız. Vücudumuzun çeşitli bölgelerini bu vatan uğruna kaybettik gerekirse bu vatan uğruna şehit oluruz" ifadelerini kullandı.

Ziyaretin ardından hatıra fotografı çektiren Başkan Taşdoğan tek tek Gazilerle vedalaştı. -