Hak iş Hizmet sendikası Malatya sub.Başkanı Bünyamin Geleri ve Yönetim kuruluyla bizleri ziyaret etmişlerdir.Türkiye Gazi ve Şehit aileri Vakfı Malatya subesı olarak kendılerıne teşekkür ederiz.
Türkıye Gazi ve şehit aileri Vakfımızı zıyaret edıp.her konuda yanımızda olduklarını bıldıren Malatya Valimiz Ali KABAN a sube Yonetım kurulu ve ailelerimiz adına teşekkür ederız.
Türkiye Gazi sehit aileri vakfımizda Şehitlerimizi andık mevlüt ve kuran okuttuk.Ruhlarina armağan ettik.Rabbim kabul etsin.
Polis Özel Harekat memurları ve Gençlik kolları üyeleriyle vakfimizda bizleri ziyaret edip onure etmişlerdir.Bu ornek Davranislardin dolayı Türkiye Gazi ve sehit ailer vakfı Malatya sub Yonetim kurulu ve aileler adına teşekkür
Türkiye Gazi ve Sehit aileri vakfı Malatya sub.29 Ekim respsyonu kutlamasi.İyiki kuruldun güzel cumhuriyetim..
Kendileri küçük ama yürekleri büyük gelecegizin Nesilleri olan Malatya Enderun okulU öğrencileri zıyeretınden dolatı teşşekur ederız
Türkiye Gazi ve sehit Aılerı Vakfı Malatya sub.Vakfımızda Melüdi şerif.Şehıtlerımızın Ruhuna Kuran Kerim okuttu.
Türkiye Gazı ve Şehit aileleri Vakfı MALATYA sub.olarak Yesılyurt ilçe Kaymakamligina atanan Ali Saka beyi makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.
Gazıler günü Malatya Büyük sehir Beledıye Baskanı Makam zıyaretı
  • 1