Duyurular

  • 30 Kasım 1999
  • 118 defa okundu

KAMUOYUNA DUYURULUR

               

                Son zamanlarda vakfımız, vakıf yöneticilerimiz ve vakıf üyelerimiz hakkında bir takım sosyal medya kanalları ile bazı ithamlarda bulunulmaktadır. Bu ithamlar yersiz ve asılsızdır. Vakfımız ile ilgili gerçek bilgiler aşağıdaki gibidir.

 

                20. Yılını dolduran vakfımız;

                Yaklaşık iki yıldır görev başında olan Genel Başkanımız Gazi Lokman AYLAR Yönetimi ile birlikte kuruluş amaç ve maksadına uygun olarak hizmet kalitesini güncellemiş ve aynı zamanda hizmet alanını arttırmıştır.

Tüm Gazi, Gazi ve Şehit Ailelerimiz Vakfımızın DOĞAL ÜYELERİDİR. KAMU YARARI STATÜSÜ ile çalışan Vakfımız, meslek ayırt etmeksizin tüm Gazi, Gazi ve Şehit ailelerimize hiçbir karşılık beklemeksizin hizmet vermektedir.

Tüm Gazi, Gazi ve Şehit Ailelerimizi tek çatı altında toplayan ve aynı mesafede hizmet sunan vakfımız, aynı zamanda; Polis, Asker, Öğretmen, Doktor gibi birçok meslekte görevlerini ifa ederken Gazi olmuş/Şehit düşmüş vatan evlatlarımız ve aileleri tarafından kurulan tüm DERNEKLERİ üyeliğe kabul etmekte ve üyelerine eşit şartlarda hizmet vermektedir.

Vakfımız, tüm bu hizmetleri yaparken hiçbir nam ve hesap adı altında üyelerinden aidat toplamamaktadır. Vakfımız tüm hizmetlerini gönüllü bağışçılar, kamu kurum ve kuruluşların destekleri ve iktisadi işletme gelirleri ile yürütmektedir.

Vakfımız, gönüllü hizmet etmek isteyen TÜM VATANDAŞLARIMIZA açıktır. Vakfımızın tüm yöneticileri FAHRİ OLARAK Hizmet vermektedir ve tüm gönüllü üyelerimize FAHRİ ÜYE Kimliği verilmektedir.

Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanı, Başbakan, Kuvvet Komutanları ve Tüm Büyük Şehir Belediye Başkanları Vakfımızın ONURSAL ÜYELERİDİR.

 

 

                                                                                                                             Kamuoyuna Duyurulu

                                                                                                                                     Genel Sekreter

                                                                                                                             Gazi Tevfik Ender Bahar