Haberler

15 TEMMUZ'U UNUTMA UNUTTURMA
  • 15 Temmuz 2019
  • 1284 defa okundu
15 TEMMUZ'U UNUTMA UNUTTURMA

ÖNCELİKLE VATAN MÜDAFASI, MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN CANLARINI VEREN AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ MİNNET ve HAYIR DUALARLA YAD EDİYORUZ.

TÜKÜRÜN MİLLETİ ALÇAKÇA VURAN DARBELERE,
TÜKÜRÜN ONLARA ALKIŞ TUTAN KAHPELERE...


15 TEMMUZ BİR İŞGAL GİRİŞİMİ VE İÇ SAVAŞIN PROVASIYDI
15 TEMMUZ, NATO’NUN FETÖ ELİYLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BİR DARBE VE İŞGAL GİRİŞİMİYDİ. BU NECİP MİLLET EDERİ BİR DOLAR EDEN HAİNLERE DESTANSI DİRENİŞİYLE GEÇİT VERMEMİŞTİR. 
15 TEMMUZ DARBE VE İŞGAL GİRİŞİMİ BAŞARIYA ULAŞSAYDI, BU ÜLKENİN NASIL PARAMPARÇA EDİLECEĞİNE, BİZE BEL BAĞLAYAN, DUA EDEN MAZLUMLARIN UMUDUNUN NASIL SÖNDÜRÜLECEĞİNE HEP BERABER ŞAHİT OLACAKTIK.
UNUTMAYINIZ Kİ 15 TEMMUZ RUHU, MEKKE’NİN FETHİNDEKİ RUHTUR. BU RUH ve BU İNANÇ MALAZGİRTTE BİZE ANADOLU KAPILARINI AÇMIŞ, İSTANBUL’UN FETHİNDE KALENİN BURÇLARINDA DALGALANMIŞ, ÇANAKKALE’DE DÜŞMAN ASKERİNE GEÇİT VERMEMİŞTİR.

15 TEMMUZ SALDIRISI, İKİ ASIR SÜREN HESAPLAŞMANIN SON PERDESİYDİ!
15 TEMMUZ SALDIRISI, İKİ ASIR SÜREN HESAPLAŞMANIN, SALDIRILAR DİZİSİNİN SON PERDESİYDİ.
BU PERDEDE FETÖ ELİYLE OYNANAN OYUNDA İSLAM DİNİNİN İÇİNİ BOŞALTIP BİN YILDIR İSLAMIN SANCAKTARI OLAN BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİ İSLAMDAN KOPARMAKTI. BAŞARAMADILAR, BUNDAN SONRADA BAŞARAMAYACAKLAR. BU NECİP MİLLET DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE, YARINDA MİLLİ ve MANEVİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKARAK MUKADDES BİLDİĞİ VATANINI CANI PAHASINA SAVUNMAYA DEVAM EDECEKTİR.
İSLÂM, BU TOPLUMUN YEGÂNE OMURGASIDIR. 15 TEMMUZ DİRENİŞİ, BİR MİLATTIR: EMPERYALİSTLERE VE UŞAKLARINA VERİLMİŞ TARİHÎ VE DESTANSI BİR CEVAPTIR. BU CEVAP İLE TÜRKİYE İSLAMIN SANCAKTARI OLDUĞUNU, HAİNLERE ASLA GEÇİT VERMEYECEĞİNİ BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYMUŞTUR.

ŞEHİTLER ARASINDA, GAZİLER ARASINDA AYRIM YOKTUR.

TOPLUMUMUZDA 15 TEMMUZ ÜZERİNDEN İNFİAL YARATMAK İSTEYEN KRİPTO BİR DAMAR VAR. BU DAMAR 15 TEMMUZ GÜNÜ MEYDANLARA İNEN VATANDAŞLARIMIZI SİYASİ BİR AKTÖR OLARAK GÖRÜP O GÜN ŞEHİT DÜŞEN, GAZİ OLAN KARDEŞLERİMİZ ÜZERİNDEN ARAMIZA NİFAK SOKMAYA ÇALIŞIYOR. BİZLER İÇİN HİÇBİR ŞEHİDİN, HİÇBİR GAZİNİN DİĞERİNDEN ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR. TOPLUMUMUZDAN ÖZELLİKLE DE SİYASİLERİMİZDEN RİCAMIZ ŞEHİTLERİMİZ ARASINDA AYRIM YAPMAMALARI, BİZLERİ SİYASETİN KİRLİ ÇARKLARINA, ŞAHSİ MENFAATLERİNE ALET ETMEMELERİDİR. 

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN.

KRİPTO DAMAR KAMUOYUNDA OLUŞTURDUĞU ALGI İLE ÖZELLİKLE 15 TEMMUZ GÜNÜ ŞEHİT DÜŞEN ve GAZİ OLAN VATANDAŞLARIMIZ ÜZERİNDEN MADDİ İMKANLARIN FAZLA VERİLDİĞİNE, DİĞER GAZİLERİN ve ŞEHİTLERİMİZİN UNUTULDUĞU YÖNÜNDE HABERLER YAPIYORLAR. BEN TÜRKİYE’DEKİ TÜM ŞEHİT AİLELERİ ve GAZİLERİN RESMİ TEMSİLCİSİ OLAN VAKFIMIZ ADINA DİYORUM Kİ, BİZİM KİMSEDEN MADDİ BİR BEKLENTİMİZ YOK, DEVLETİMİZ TÜM İMKANLARINI ŞEHİT ve GAZİLERİMİZ İÇİN SEFERBER EDİYOR ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN. KAMUOYUNDA ÇIKARILAN HİÇBİR HABERE İTİBAR ETMEYİN BU 15 TEMMUZ GÜNÜ TANKLARI YÜRÜTENLERİN, KENDİ VATANDAŞINA KURŞUN SIKAN HAİNLERİN, MİLLET MECLİSİNİ BOMBALAYAN ALÇAKLARIN AYAK OYUNUDUR. BU OYUNA GELMEMELİ HEDEFİ 2023 OLAN TÜRKİYE’NİN ŞAHLANIŞI İÇİN ÇOK ÇALIŞIP ÜRETMELİ TÜM ÇABAMIZI BU UĞURDA HARCAMALIYIZ. AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ ve KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ ANDIĞIMIZ BU GÜNDE KONUŞMAMI MERHUM MEHMET AKİF’İN BİR BEYİTİYLE BİTİRMEK İSTİYORUM.

“GİRMEDEN BİR MİLLETE TEFRİKA ONA DÜŞMAN GİREMEZ,
TOPLU VURDUKÇA SİNELER, ONU TOP SİNDİREMEZ.”