Reklam Banner
Samimiyet ve tevazuyla bizleri misafir edip, şehit ailelerimize vefa duygunuzu gönülden gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Rabb'im, kıymetli Müdürümüz gibi vatan gönüllü insanların sayısını arttırsın.
Yozgat Şahin Tepesi'nde şehit ailelerimizi öğle yemeğinde ağırlayan Yozgat İl Müdürü Abdullah NEŞELİ 'ye misafirperverlikleri ve hassasiyetleri için teşekkür ederiz.
Yozgat gezimizin son günü. Bütün imkanlarını bizim için seferber eden Mehmetoğulları Termal Otel'den ayrılıyoruz. Yozgat gezimizde bize gönlünü ve sofrasını açan Yozgat Valiliği Sn. Mehmet Ali Özkan başta olmak üzere, il protokol üyelerinin her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz.
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ GAZİLERİMİZİN KATILIMI İLE AKŞAM YEMEĞİ PROGRAMI
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MEVLİD PROGRAMI
''Sakarya Meydan Savaşı'nın kazanılmasından sonra, Başkomutan Mustafa Kemal Paşa'ya, Millet Meclisi, 19 Eylül 1921'de kanunla ''Müşir'' (Mareşal) rütbesi ile ''Gazi'' unvanı verilişinin 102 yıl dönümü...'' Gazi, vatan sevgisinin sembolüdür. Şehit ve Gazi, toprağı vatan; insanı ulus yapan değerlerdir. Gaziler destansı tarihimizin yaşayan abideleridir. Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin günü kutlu olsun! Saygı ve şükranlarımızla...