Şubeler

İstanbul Şubesi

Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi No:102/a kat:3 Beykoz/İstanbul

Yetkili Ferhat KOÇAK
Telefon 05327307308
Fax .
Gsm 05327307308
Eposta İstanbul@gaziler.org.tr

Gaziantep Şubesi

düğmeci mh türkocağı sokağı no 7 Şahinbey/GAZİANTEP

Yetkili Gazi Mehmet YETER
Telefon 03422200262
Fax 03422200262
Gsm 05425677120 /05306681098
Eposta tugsavgaziantep@gmail.com

https://earth.google.com/web/@37.0636618,37.3799307,845.84788958a,822.66512321d,35y,0h,45t,0r/data=CnwaehJ0CiUweDE1MzFlMTRjN2ZiMjg5MDU6MHhiZjhlOTQxYmQxZTczMTEzGZOA4hEmiEJAIYmftZGhsEJAKjlUdXJraXllIEdhemlsZXIgdmUgc2VoaXQgQWlsZWxlcmkgVmFrZmkgR2F6aWFudGVwIMWedWJlc2kYAiABKAI

Çanakkale Şubesi

cevatpaşa mah. stadyum cad. no:15 1/1 Merkez/ÇANAKKALE

Yetkili Gülşen UZ
Telefon 0 (286) 217 9417
Fax 0(286) 217 9417
Gsm 0543 308 22 30
Eposta canakkale@gaziler.org.tr

Manisa Şubesi

1.Anafartalar Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No.40 Yenihan 1.kat 129-130 Şehzadeler /Manisa

Yetkili Osman AKORAL
Telefon 0 (236) 231 30 39
Fax 0 (236) 231 30 39
Gsm 0 5337360516
Eposta manisa@gaziler.org.tr

1.Anafartalar Mah.Dr Sadık Ahmet Cad.No.40 Yenihan 1.kat.No129-130 Şehzadeler/Manisa.

Van Şubesi

Vali Mithatbey Mahallesi Hastane caddesi Yavuz pasajı Kat:4 No:21 İpekyolu/VAN

Yetkili ALİ TANCAN
Telefon 0532 166 53 83
Fax 0432 216 00 56
Gsm 0545 655 44 13
Eposta van@gaziler.org.tr

Muş Şubesi

İstasyon Caddesi Atatürk Parkı Karşısı Şeker İş Lokali Üstü Kat 3 Numara 6

Yetkili Emrullah AKTAŞ
Telefon 05333474506
Fax
Gsm 05333474506
Eposta rhtm_rhtm@hotmail.com

Malatya Şubesi

Mimar sinan cad.Kıbrız Apt.kat2 No4 Battalgazi.MALATYA

Yetkili Muharrem KIBRIZ
Telefon 0422 325 77 17
Fax 0422 325 7718
Gsm 0536 328 10 12
Eposta malatya@gaziler.org.tr

Bandırma Şubesi

kaşif acar cad. no 105 bandırma

Yetkili Arif CAN
Telefon 0537 943 33 23
Fax
Gsm 0537 943 33 23
Eposta bandirma@gaziler.org.tr

Diyarbakır Şubesi

Selahattini Eyubi Yeraltı Çarşısı No:55-56 Dağkapı Meydanı Yenişehir Diyarbakır

Yetkili Atık TARTUK
Telefon 0530 600 6316
Fax
Gsm 0530 600 6316
Eposta diyarbakir@gaziler.org.tr

Batman Şubesi

Gap Mah. Turgut Özal Blv. Golden Plaza Kat:3 No:314 BATMAN

Yetkili Taha Etiz
Telefon 4885024700
Fax
Gsm 05386403919
Eposta batman@gaziler.org.tr

Adana Şubesi

Kurtuluş Mah. Mehmet Nuri Sabuncu Bul. Nacar Apartmanı no:3/4 Seyhan/Adana

Yetkili Uğur Çiftçi
Telefon 0505 817 64 60
Fax
Gsm
Eposta adana@gaziler.org.tr

Şırnak Şubesi

CUMHURİYET MAH.ARTUK BEY YANI AB-1 BLOK KAT/2 DAİRE /7 Şırnak / MERKEZ

Yetkili Mert Yiğit Türkan
Telefon 0544 880 80 60
Fax
Gsm 0544 880 80 60
Eposta sirnak@gaziler.org.tr

İzmit Şubesi

Yenidoğan mahallesi Eski Derince caddesi Belediye dükkanları No:11

Yetkili (Gazi) Yunus Coşkun
Telefon 0532 054 41 25
Fax
Gsm 0532 054 41 25
Eposta izmit@gaziler.org.tr

Hakkari Şubesi

Bulak Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 130 Kat:3 No:1 Merkez Hakkari

Yetkili Abdurrahman Er
Telefon 04382113008
Fax 04382113008
Gsm 05325628879
Eposta hakkari@gaziler.org.tr

Siirt Şubesi

Yeni mah. Adil Yaşar Cad No:2/A Siirt Merkez

Yetkili Rıdvan Aldemir
Telefon 0541 744 11 11
Fax
Gsm 0541 744 11 11
Eposta siirt@gaziler.org.tr

Mardin Midyat

SANAYİ MAH.329.SOKAK NO 4 MARDİN / MİDYAT

Yetkili Bedrettin DOĞAN
Telefon 0535 573 75 60
Fax 04824643654
Gsm 0535 573 75 60
Eposta midyat@gaziler.org.tr

https://www.google.com.tr/maps/dir//Sanayi,+T%C3%BCrkiye+Gaziler+Ve+%C5%9Eehit+Aileleri+Vakf%C4%B1+Mardin+%C5%9Eubesi,+329.Sokak+No.4,+47510+Midyat%2FMardin/@37.4068055,41.3764629,17z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x400a4d31f1a8b255:0xa424c06f6dab3930!2m2!1d41.3786516!2d37.4068055

Aydın Şube

Yedieylül Mahallesi 1017 Sokak Baycan Apartmanı No:9 Zemin Kat Daire:19 Efeler/AYDIN

Yetkili Yasin ERDEM
Telefon 0532 153 76 83
Fax
Gsm 0532 153 76 83
Eposta aydin@gaziler.org.tr

Adana Saimbeyli

yeşilbağlar mah.29 sokak,No.14/9 .SAİMBEYLİ/ADANA

Yetkili Vahap Şener
Telefon 05075162322
Fax
Gsm 05075162322
Eposta Saimbeyli@gaziler.org.tr

Iğdır şube

Topçular mah azer sok No:6 ığdır/merkez

Yetkili Hamza Karakuş
Telefon O4762273365
Fax
Gsm 0532 130 11 28
Eposta igdir@gaziler.org.tr

Azer sok No:6

Çankırı Şube

Buğday Pazarı Mah. Acıçay Sokak Karakaya Apt. No:1 Merkez/Çankırı

Yetkili Mehmet Uçar
Telefon 0543 323 81 29
Fax
Gsm 0543 323 81 29
Eposta cankiri@gaziler.org.tr

JJ2F+22 Çankırı Merkez, Çankırı

Bafra Şube

Kızılırmak Mah. Ahmet çavuş sk. no: 6/1 Bafra/Samsun

Yetkili Mümine Ersin
Telefon 0505 589 81 62
Fax
Gsm 0505 589 81 62
Eposta samsun@gaziler.org.tr

Ordu Şubesi

Mustafa Kemal Paşa Mah. Ata Cad. Hükümet Konağı C Blok Kat:2 Fatsa/Ordu

Yetkili Adem Çiçek
Telefon 0535 672 02 26
Fax
Gsm 424 33 00 / 128
Eposta ordu@gaziler.org.tr

Kayseri Şubesi

Gevher Nesibe Mah. Park caddesi bescelin apt.no1/3 Kocasinan/Kayseri

Yetkili Sami Doğan
Telefon 0534 782 57 14
Fax
Gsm
Eposta kayseri@gaziler.org.tr

Erzurum Şubesi

Hacıefendi Mah. 1280 Ada Parsel No:1/1 Palandöken/Erzurum

Yetkili Rıza Demir
Telefon 0533 515 25 91
Fax
Gsm
Eposta erzurum@gaziler.org.tr

Mardin Şube

Kalaba Mah. Artuklu Bulvarı No:5/2 Artuklu/Mardin

Yetkili Recep Elibol
Telefon 0535 217 71 42
Fax
Gsm
Eposta mardin@gaziler.org.tr

Hatay/iskenderun şubesi

Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. No:38 3/15 İskenderun/Hatay

Yetkili Ahmet Ayaz
Telefon 03266135533
Fax
Gsm
Eposta hatayt@gaziler.org.tr

https://goo.gl/maps/HBJH94WHLt4ZG5JA7

İzmir Şube

Karataş Mah. Teşvikiye sok. 20/2 Konak/İzmir

Yetkili Hüseyin Yiğiter
Telefon 0533 152 87 82- 0533 819 42 95
Fax
Gsm 0533 819 42 95
Eposta izmir@gaziler.org.tr

Bitlis Şube

Kalealtı mah. Ahlat yolu cad. eski 2 nolu sağlık ocağı no: 121/1 Tatvan/Bitlis

Yetkili Yusuf Özdemir
Telefon 0533 717 42 13
Fax
Gsm
Eposta bitlis@gaziler.org.tr

Kırşehir şube

Yetkili Mutlu Kılıçarslan
Telefon
Fax
Gsm
Eposta

Niğde Şube

Yenice mah. Hüdavend Hatun Cad. Hüdavend Hatun Belediye Sosyal Tesisi 3/1 Niğde Merkez

Yetkili Ömer Demir
Telefon
Fax
Gsm 05397265420
Eposta nigde@gaziler.org.tr

Nevşehir Şube

Yetkili Ramazan Çiftçi
Telefon
Fax
Gsm
Eposta

Diyarbakır Silvan Şube

Cami Mah.Gazi cad. 39/A Silvan / Diyarbakır

Yetkili Erkan Bartev
Telefon 5333076161
Fax
Gsm 05333076161
Eposta Silvan@gaziler.org.tr

Kastamonu Şube

Aktekke Mahallesi Barbaros Sokak Urganioğlu İş Merkezi No 6/1 Kat 2 KASTAMONU

Yetkili Metin Kuş
Telefon 05052661971
Fax
Gsm
Eposta