Şubeler

İstanbul Şube

Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Caddesi No:102/a kat:3 Beykoz/İstanbul

Yetkili Ferhat KOÇAK
Telefon 0532 730 73 08
Fax
Gsm 0532 730 73 08
Eposta istanbul@gaziler.org.tr

Gaziantep Şube

Düğmeci Mahallesi.Türkocağı Sokak no 7/A Şahinbey/GAZİANTEP

Yetkili Gazi Mehmet YETER
Telefon 03422200262
Fax 03422200262
Gsm 05425677120 /05306681098
Eposta gaziantep@gaziler.org.tr

Çanakkale Şube

Cevatpaşa Mahallesi Stadyum Caddesi No:11/1 Merkez / ÇANAKKALE

Yetkili Gülşen UZ
Telefon 0 (286) 217 9417
Fax
Gsm 0543 308 22 30
Eposta canakkale@gaziler.org.tr

Manisa Şube

1.Anafartalar Mah.Dr.Sadık Ahmet Cad.No.40 Yenihan 1.kat 129-130 Şehzadeler /Manisa

Yetkili Sefer Dayı
Telefon 0 (236) 231 30 39
Fax 0 (236) 231 30 39
Gsm 0533 736 05 16
Eposta manisa@gaziler.org.tr

Batman Şube

Gap Mah. Turgut Özal Blv. Golden Plaza Kat:3 No:314 BATMAN

Yetkili Taha Etiz
Telefon 04885024700
Fax
Gsm 0538 640 39 19
Eposta batman@gaziler.org.tr

Şırnak Şube

Bahçelievler Mah.Nujin Cad. Sunar Apt. No:2 Şırnak / MERKEZ

Yetkili Mert Yiğit Türkan
Telefon
Fax
Gsm 0544 880 80 60
Eposta sirnak@gaziler.org.tr

Siirt Şube

Yeni mah. Adil Yaşar Cad No:2/A Siirt Merkez

Yetkili Mehmet Nedim Ayhan
Telefon 05323929367
Fax
Gsm 05323929367
Eposta siirt@gaziler.org.tr

Saimbeyli Şube

İslam Mah.Cumhuriyet Cad.No:34/101 ADANA

Yetkili Vahap Şener
Telefon 0507 516 23 22
Fax
Gsm 0507 516 23 22
Eposta saimbeyli@gaziler.org.tr

Çankırı Şube

Buğday Pazarı Mah. Şehi Yüksel Kaplan Cad. Recep Tayyip Erdoğan Parkı İçi No:65 Merkez/Çankırı

Yetkili Mehmet Uçar
Telefon 0543 323 81 29
Fax
Gsm 0543 323 81 29
Eposta cankiri@gaziler.org.tr

Bafra Şube

Kızılırmak Mah. Ahmet Çavuş Sok No:6/1 Bafra/Samsun

Yetkili Mümine Ersin
Telefon 0505 589 81 62
Fax
Gsm 0505 589 81 62
Eposta bafra@gaziler.org.tr

Ordu Şube

Mustafa Kemal Paşa Mah. Ata Cad. Hükümet Konağı C Blok Kat:2 Fatsa/Ordu

Yetkili Adem Çiçek
Telefon 0535 672 02 26
Fax 424 33 00 / 128
Gsm 0535 672 02 26
Eposta ordu@gaziler.org.tr

Kayseri Şube

Gevher Nesibe Mah.Kurşunlu Sk. Bescelin apt.no1/3 Kocasinan/Kayseri

Yetkili Sami Doğan
Telefon 0534 782 57 14
Fax
Gsm 0534 782 57 14
Eposta kayseri@gaziler.org.tr

Erzurum Şube

Müftü Solakzade Mah. 1280 Ada Parsel No:1/1 Palandöken/Erzurum

Yetkili Rıza Demir
Telefon 0533 515 25 91
Fax
Gsm 0533 515 25 91
Eposta erzurum@gaziler.org.tr

Mardin Şube

Kalaba Mah. Artuklu Bulvarı No:5/2 Artuklu/Mardin

Yetkili Recep Elibol
Telefon 0535 217 71 42
Fax
Gsm 0535 217 71 42
Eposta mardin@gaziler.org.tr

Hatay/iskenderun Şube

Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. No: 3/15 İskenderun/Hatay

Yetkili Ahmet Ayaz
Telefon 0532 158 39 62
Fax
Gsm 0532 158 39 62
Eposta iskenderun@gaziler.org.tr

İzmir Şube

Karataş Mah. Teşvikiye sok. 20/2 Konak/İzmir

Yetkili Hüseyin Yiğiter
Telefon 0533 152 87 82
Fax
Gsm 0533 819 42 95
Eposta izmir@gaziler.org.tr

Bitlis Şube

Kalealtı Mah.Cemal Taşar Cad.Ahlat Yolu üzeri Eski 2 Nolu Sağlık Ocağı 121/1 Tatvan/Bitlis

Yetkili Yusuf Özdemir
Telefon 0533 717 42 13
Fax
Gsm 0533 717 42 13
Eposta bitlis@gaziler.org.tr

Kırşehir şube

Ahievran Mah.Müftülük Cad.Mutlu Apt. No:1 Merkez/Kırşehir

Yetkili Mutlu Kılıçarslan
Telefon 0505 272 93 29
Fax
Gsm 0505 272 93 29
Eposta kirsehir@gaziler.org.tr

Niğde Şube

Yenice Mah.Hüdavend Hatun Belediye Sosyal Tesisi Salonu Üzeri No:3 Merkez/Niğde

Yetkili Ömer Demir
Telefon 0539 726 54 20
Fax
Gsm 0539 726 54 20
Eposta nigde@gaziler.org.tr

Nevşehir Şube

Aksaray Yolu Üzeri Şehitlik Parkı içi Merkez/Nevşehir

Yetkili Ramazan Çiftçi
Telefon 0505 467 82 82
Fax
Gsm 0505 467 82 82
Eposta nevsehir@gaziler.org.tr

Osmaniye Şube

Sezgin İş Merkezi istiklal mahallesi 5008 sokak. No:4 kat:3 no:18 Merkez/Osmaniye

Yetkili Sefa Bülbül
Telefon 05070307347
Fax
Gsm 05070307347
Eposta osmaniye@gaziler.org.tr